Spaceman

Profit Calculator

Daily Servings Daily Servings 8 oz cups Daily Servings 4 oz cones Daily Servings 8 oz cones Daily Servings Waffle Cones Daily Totals Input Number of Days to Calculate
REVENUE
Sale price-8 oz cones $122.50 $122.50 $122.50
Sale price- 4oz cones $122.50 $122.50 $122.50
Sale price- 4oz cones $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
Sale price- 4oz cones $122.50 $122.50 $122.50
COST
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122. 50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50
product cost per oz $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50 $122.50